Į Pradžią » Naujos knygos » Vaikams ir jaunimui » Skruzdėliukas Nežiniukas. 1 knyga

Skruzdėliukas Nežiniukas. 1 knyga

Autorė: Rasa Dmuchovskienė

skruzdeliukas neziniukasAr žinai, kodėl nutrūkusi driežo uodega dar juda? O kokio ilgio yra voro tinklo siūlas? Kodėl žiogas visą naktį čirškia ir kuo jis girdi? Kas ten šviečia ant jonvabalio? Kaip vikšras pavirsta gražuoliu drugeliu? Visus šiuos ir dar daugelį įdomių klausimų apie gamtą išsiaiškinsite keliaudami pievomis ir miškais su mūsų smalsuoliu Skruzdėliuku Nežiniuku.
Rasa Dmuchovskienė – puiki rašytoja ir patyrusi pedagogė, todėl ši knygelė daug kartų skaityta ir papildyta nuoširdžiais vaikų klausimais. Knygos istorijos pasakoja tai, kas domina vaikus, o visa informacija pateikta žaismingai ir lengvai vaikams suvokiama kalba.