Į Pradžią » Naujos knygos » Vaikams ir jaunimui » Man viskas gerai. Veiklos knyga emocijoms pažinti ir atsipalaiduoti

Man viskas gerai. Veiklos knyga emocijoms pažinti ir atsipalaiduoti

Autorės: Ellen Bailey, Lesley Pemberton

man viskas gerai7–9 m. vaikams. Ši knyga APIE TAVE ir APIE TAI, KAIP TU JAUTIESI.
Joje gausu UŽDUOČIŲ, padėsiančių tau suvokti savo emocijas, patyrinėti svajones ir sutelkti dėmesį į dalykus, kurie leidžia jaustis laimingam ir suteikia pasitikėjimo. Knygoje rasi įkvepiančių CITATŲ ir ISTORIJŲ, smagių KŪRYBINIŲ DARBELIŲ ir KVĖPAVIMO PRATIMŲ – tai puikus būdas atsipalaiduoti ir nusiraminti.
„Man viskas gerai“:
· lavina emocinį intelektą;

· įkvepia labiau pasitikėti savimi;

· padeda geriau suprasti savo jausmus, emocijas;

· moko nusiraminti ir pasijausti geriau.
Viena iš knygos autorių, Ellen Bailey, yra parašiusi daugybę bestseleriais tapusių užduočių knygų vaikams. Lietuvių kalba išleista jos knyga mergaitėms „Mano dienoraštis: mintys, stilius, svarbiausi dalykai“.