Į Pradžią » Naujos knygos » Vaikams ir jaunimui » Baltosios lokės knyga

Baltosios lokės knyga

Autorė: Elvyra Kučinskaitė

baltosios lokėsBaltoji Lokė sumanė parašyti knygą. Sėdėjo. Vaikščiojo. Gulėjo. Miegojo. Nebemiegojo. Galvojo. Nebegalvojo. Prisiminė. Pamiršo. Uodė orą. Žvelgė į tamsą. Galop pajuto, kad žodžiai ateina. Tada plačiai išskėtė letenas ir žodžius priglaudė. „Dabar jau galiu pradėti rašyti knygą!“ – sušuko pagauta įkvėpimo. Ir parašė.
Knygos idėja autorei kilo susitikimuose su moksleiviais. Kartą paklausti, kokios knygos norėtų, vaikai atsakė: „Tokios, kurią galėtume skaityti kartu su savo tėveliais.“ Taip gimė knyga, skirta jaukiems namų, šeimos skaitymams.
Tai trumpos istorijos apie Baltąją Lokę, kupinos išminties, filosofinės gelmės, pasakojančios apie kasdienius, paprastus dalykus. Ši knyga padės vaikams pažinti ne tik knygos veikėjos, bet ir savo jausmus.