Į Pradžią » Naujos knygos » Vaikams ir jaunimui » Nepaprasti dešimties (keturių dešiniųjų ir šešių kairiųjų ) kojinių nuotykiai

Nepaprasti dešimties (keturių dešiniųjų ir šešių kairiųjų ) kojinių nuotykiai

Autorė: Justyna Bednarek

nepaprasti desimties kojiniu keturiu kairiu ir sesiuKOJINĖS IŠTRŪKSTA Į LAISVĘ – METAS NUOTYKIAUTI!

Turbūt niekam ne paslaptis, kad skalbiamos kojinės neretai pameta viena kitą ir mįslingai prapuola. Bet kaip tai nutinka? Lenkų vaikų rašytoja Justyna Bednarek sukūrė nuotaikingą knygą apie be poros likusias kojines, kurios, šmurkštelėjusios iš skalbyklės, leidžiasi į platųjį pasaulį ieškoti nuotykių.

Viena jų prasimuša į kino žvaigždes, kita įsidarbina ligoninėje, trečia susidraugauja su varna, ketvirta tampa privačiu detektyvu – knygoje „Nepaprasti dešimties kojinių nuotykiai“ net dešimt neįtikėtinų kojinių istorijų. Su šiomis nenuoramomis neteks nuobodžiauti!