Į Pradžią » Naujos knygos » Vaikams ir jaunimui » Aukso plunksna. Gražiausios pasaulio pasakos

Aukso plunksna. Gražiausios pasaulio pasakos

Sudarytoja: Eimantė Korytė

aukso plunksna graziausios pasaulio pasakosKnygoje – daugiau nei 50 pasakų iš viso pasaulio!

Ilgiausius amžius nugyvenęs, visas pasaulio šalis aplankęs ir tūkstančius stebuklingų istorijų girdėjęs pasakotojas rymo palinkęs prie didžiulės knygos... Aukso plunksną jis mirko juodame rašale ir imasi rašyti... Magiškiausias ir nesenstančias istorijas!

Šias pasakas jis surašė tik dėl tavęs, tad nieko nelauk – leiskis į beprotiškiausius nuotykius. Skrisi kartu su paukščiais, kalbėsiesi su žvaigždėmis, kopsi į debesis ir rungsiesi su milžinais!

Tai tik dalelė tavęs laukiančių nuotykių, o jų čia rasi begalę. Išmintingasis pasakotojas juos tau parnešė iš tokių tolimų pasaulio kampelių kaip Japonija, Indija, Singapūras, Jungtinės Amerikos Valstijos, Australija, Kongas ar Kambodža! Skaitydamas šią knygą aplankysi pusę pasaulio ir patirsi tai, ko dar niekad nepatyrei!