Svetainės www.manogile.lt pristatymas

Sausio mėnesį pradėjo veikti nauja savitarnos svetainė www.manogile.lt. Bibliotekininkams konsultuojant gyventojus apie interneto išteklius, susiduriama su klausimais apie savitarnos svetainę, todėl nutarta pasikviesti atstovą ir išsamiau susipažinti svetainės teikiamomis galimybėmis. Telšių viešosios bibliotekos darbuotojų susirinkime pristatymo metu informuota, kad senosios savitarnos svetainės www.manoelektra.lt ir deklaravimas.dujos.lt pasiekiamos tik per www.manogile.lt,  jose nebelieka deklaravimo ir mokėjimo funkcijų – jos perkeliamos į www.manogile.lt. Nuosekliai ir detaliai išaiškinta, kad gyventojai prisijungę ir apsilankę  elektros ir dujų savitarnos svetainėje www.manogile.lt  gali: susitvarkyti visus mokėjimus;  deklaruoti rodmenis;  peržiūrėti ir apmokėti sąskaitas;  patogiai peržiūrėti išsamią elektros energijos ir dujų suvartojimo bei mokėjimų istoriją;  rasti tikslią informaciją apie taikomus tarifus ir apmokėtus rodmenis. Naujosios svetainės vartotojai sutaupys – jiems bus  pasiūlyta galimybė vienu mokėjimu atsiskaityti už elektrą ir dujas.