Pažangių technologijų ir laisvalaikio centro pristatymas Mažeikiuose

Pažangių technologijų ir  laisvalaikio centro pristatymas Mažeikiuose

2016 m. balandžio 27 d. Mažeikių rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje vyko šios bibliotekos projekto ,,Pažangių technologijų ir laisvalaikio centro pristatymas“.
Projektą pristatė laikinai einanti direktorės pareigas Irena Atkočaitienė. Interaktyviame ekrane, įsigytame iš projekto lėšų, buvo demonstruojamos įvairių renginių nuotraukos. Šio projekto veiklos yra vykdomas ne tik Mažeikių viešojoje bibliotekoje, bet ir 6 filialuose. Projekto sėkme džiaugėsi projekto partneriai: rajono nevyriausybinių organizacijų asociacija, savivaldybės švietimo skyrius, moterų LIONS klubas, visuomenės sveikatos biuras.
Karolinos Praniauskaitės viešosios bibliotekos darbuotojų grupė projekto pristatyme išsakė gražius palinkėjimus ir su dideliu džiugesiu apžiūrėjo naujai renovuotas bibliotekos erdvias patalpas, susipažino su visų skyrių darbuotojais, kurie labai nuoširdžiai pristatė savo skyrių veiklą.

Karolinos Praniauskaitės viešosios
bibliotekos direktorė Virginija Černiauskienė