Kalėdinių atvirukų paroda

Iš Gedimino Petrulio kolekcijos

Bibliotekoje surengta kalėdinių atvirukų su Telšių miesto vaizdais paroda iš asmeninės bibliotekininko Gedimino Petrulio kolekcijos. Bibliotekininkas atvirukus (nekomercinius) su Telšių kalėdiniais ir naujametiniais vaizdais renka apie 16 metų. Gauna juos iš draugų, pažystamų, įvairių įstaigų vadovų, dalį gauna iš Baltmiškio spaustuvės (kurie yra spausdinti Telšiuose), buvusios bibliotekos direktorės Virginijos Černiauskienės. Taip pat bibliotekininkas kolekcionuoja atvirukus, lankstinukus, tušinukus, ženkliukus, puodelius, kišeninius kalendoriukus su Telšiais, Telšių rajonu. Renka senas knygas lietuvių kalba. Yra parengęs Telšiuose leistų prieškarinių knygų katalogą ir bibliografinį sąrašą "Telšių žemėje", kurį pastoviai pildo .
                                                  Gintarė Kačinskienė