Kokios užsienio kalbos žinias norėtumėte patobulinti?

Anglų - 50.7%
Ispanų - 5.5%
Italų - 1.4%
Kinų - 1.4%
Lenkų - 0%
Portugalų - 0%
Prancūzų - 4.1%
Rusų - 8.2%
Švedų - 8.2%
Vokiečių - 20.5%

Balsavimo laikotarpis pasibaigęs : 23 Vas 2015 - 07:23

Mažieji mokėsi pamilti poeziją

Vasario 7 d. bibliotekoje savo knygas vaikams pristatė poetė Zita Gaižauskaitė. Poetė labai nuoširdžiai pasakojo vaikams apie meilę knygai, ragino vaikus skaityti, mokė saugoti knygeles, glausti jas prie širdelių. Vaikai kartu su poete inscenizavo eiliuotą pasakaitę „Varliukas keliauninkas“, kuris nusprendė keliauti „iš kaimo į miestą“. Susirinkusieji buvo nustebinti išradingo ir originalaus poetės kūrybos pristatymo. Z. Gaižauskaitė teatrališkai deklamavo savos kūrybos posmus, į poezijos ir veiksmo eigą kviesdama vaikus. Renginio pabaigoje poetė Z. Gaižauskaitė tradiciškai paliko vaikų įsigytose knygose nuoširdžius linkėjimus. Renginyje dalyvavo Telšių Vincento Borisevičiaus gimnazijos  1A klasės, Telšių r. Ubiškės mokyklos/darželis mokiniai ir Telšių d/l „Berželis“ priešmokyklinės grupės vaikai.

Rūta Savickienė