Kokios užsienio kalbos žinias norėtumėte patobulinti?

Anglų - 50.7%
Ispanų - 5.5%
Italų - 1.4%
Kinų - 1.4%
Lenkų - 0%
Portugalų - 0%
Prancūzų - 4.1%
Rusų - 8.2%
Švedų - 8.2%
Vokiečių - 20.5%

Balsavimo laikotarpis pasibaigęs : 23 Vas 2015 - 07:23

Išvyka į Telšių Karolinos Praniauskaitės viešąją biblioteką

Vieną žiemos rytmetį pradinukai, lydimi klasės mokytojų V. Katauskienės, S. Jonušienės ir Buožėnų filialo bibliotekininkės A. Zaveckytės, lankėsi renovuotoje Telšių Karolinos Praniauskaitės viešojoje bibliotekoje. Mus maloniai pasitiko Vaikų literatūros skyriaus vedėja Rūta Savickienė, kuri supažindino ir aprodė biblioteką. Vaikai išklausė pasakojimą apie tai, kaip bibliotekoje galima pasiskolinti, pavartyti ir perskaityti knygelę, o vėliau ją grąžinti. Mažieji susipažino su knygų gausa ir įvairove bei atskirų bibliotekos skyrių darbu.
Knygos moko reikšti jausmus, lavina vaizduotę, skatina skaityti ir kviečia svajoti, todėl labai džiugu, kad ši išvyka ne tik suteikė daug džiaugsmo, bet ir paskatino vaikus domėtis literatūra, bei praplėtė vaikų akiratį.

Buožėnų filialo bibliotekininkė Asta Zaveckytė