Varniuose vyko 2016 Metų poezijos penketuko pristatymas

Poezijos knygų pristatymas

Vasario pradžioje Telšių rajono savivaldybės Karolinos Praniauskaitės viešosios bibliotekos darbuotojos Vida Krenciuvienė, Zita Macienė kartu su VšĮ Telšių regioninio profesinio centro bibliotekos vedėja Danute Skrodeniene suorganizavo akcijos ,, Metų knygos rinkimai 2016 ‘‘ poezijos knygų pristatymą. Jas nuotaikingai pristatė Telšių literatė, poetė Sigita Naglienė. Renginys vyko VšĮ Telšių regioninio profesinio centro bibliotekoje ir jame dalyvavo padavėjo – barmeno , automobilių mechaniko specialybės mokiniai.
Renginio metu dalyviams pristatytos penkios nominuotos poezijos knygos: E. Ališankos ,, Stuburo tik punktyrai“, M. Balakausko ,, Roma“, S. Eidrigevičiaus ,, Giedanti gaidžio galva“, D. Gintalo ,, Adatos“, G. Kazlauskaitės ,, Singerstraum“ . Su didžiausiu malonumu klausėmės Sigitos Naglienės pristatomų knygų, deklamuojamų eilėraščių, minčių apie poeziją, jos pajautimą. Poezija- svajonė, jausmas, meilė, sielos kalba, žodžio muzika, kurią galima paprasčiausiai klausyti. Tikiuosi, nuoširdus Sigitos bendravimas su klausytojais atras kelią į jauno žmogaus širdį.
Susitikimas buvo įdomus ir naudingas skaitytojams. Mokiniai turėjo puikią progą prisiliesti prie šiuolaikinės poezijos, absoliučios kalbos laisvės, bendravimo būdo.

Bibliotekos vedėja Danutė Skrodenienė,
VšĮ Telšių regioninio profesinio mokymo centras.