Kokios užsienio kalbos žinias norėtumėte patobulinti?

Anglų - 50.7%
Ispanų - 5.5%
Italų - 1.4%
Kinų - 1.4%
Lenkų - 0%
Portugalų - 0%
Prancūzų - 4.1%
Rusų - 8.2%
Švedų - 8.2%
Vokiečių - 20.5%

Balsavimo laikotarpis pasibaigęs : 23 Vas 2015 - 07:23

,Saugaus interneto pamoka bibliotekoje

Lieplaukės mokyklos pradinukai vasario 7d. dalyvavo netradicinėje pamokoje, skirtoje šiai dienai paminėti. Pamoka vyko Lieplaukės kaimo bibliotekoje. Pamoką kartu su mokytoja Aušra, organizavo ir vedė bibliotekininkė. Pamokos uždaviniu tapo šiuometinis Saugaus interneto dienos šūkis ,,Skatinkime pokyčius:vienikymės dėl geresnio interneto".
Mokiniai pamokos metu atliko kolektyvinį projektą ,,Draugiškas internetas" kuriame išreiškė savo nuomonę apie interneto naudą ir žalą. Susipažino su interneto naudojimosi taisyklėmis. Stebėjo ir analizavo video medžiagą. Atliko testą ,,Ar esi saugus internete? Bibliotekininkė plačiau papasakojo apie svetaines skirtas vaikams.
Pamokos pabaigoje mokiniai žinias įtvirtino, pabaigdami sakiniu pagal iš anksto paruoštą formą
.Bibliotekai, mokiniai kartu su savo mokytoja Aušra Gumuliauskiene, padovanojo savo pagamintą lankstinuką. O bibliotekininkė išdalijo Saugaus interneto naudojimosi taisykles.

Vyr. bibliotekininkė Irena Barauskytė.