Koks bibliotekos darbo laikas Jums būtų patogesnis vasaros metu (birželio-rugpjūčio mėnesiais)?

09:00-18:00 - 84.2%
10:00-19:00 - 15.8%

Balsavimo laikotarpis pasibaigęs : 31 Kov 2018 - 23:59

Vasario 16 - osios popietė Pavandenėje

Vasario  16 - osios popietė Pavandenėje

Vasario 16 dieną 11 val. Pavandenės mokykloje vyko popietė, skirta Vasario 16- ajai (Maironio eilės Tėvynei).
Popietę pradėjome šv. Mišiomis, kurias aukojo parapijos klebonas T Domarkas. Po šv. mišių visi susirinkome prie Laisvės paminklo padėjome gėlių, uždegėme žvakutes ir sugiedojome "Tautišką giesmę".
Vėliau Pavandenės mokykloje vyko E. Untulio spektaklis :Milijonas per pusę", kurį vaidino Varnių senuolių bendruomenės dramos būrelis.
Visus Pavandeniškius šios garbingos šventės proga pasveikino svečiai: tarybos narys A. Tarvainis, Varnių sen. seniūnas R. Bružas, bendruomenės pirmininkė J. Tarvainienė, seniūnaitė T. Kubilienė ir parapijos Klebonas T. Domarkas.

Pagarbiai, bibliotekininkė Edita Streckienė