Linksmosios šeimos pasakaitės

Tai vaikų kartu su tėveliais ar pedagogais kurtų rankų darbo knygelių paroda, skirta Lietuvių kalbos ir kultūros metams paminėti.  Parodoje dalyvauja Telšių miesto lopšeliai-darželiai „Eglutė“, „Mastis“, „Nykštukas“, „Saulutė“, „Žemaitukas“ ir Varnių miesto lopšelis/darželis „Raudonkepuraitė“. Visų knygelių autoriai stebina savo išmone, kūrybingumu, išradingumu. Tačiau kartu knygelės ir labai skirtingos - vieni daugiau dėmesio skyrė knygos turiniui, kiti ieškojo naujų, įdomių įrišimo būdų, dar kiti gilinosi į apipavidalinimo subtilybes, iliustracijas. Knygelių yra įvairiausių: originalių formų, padarytų iš pačių įvairiausių medžiagų, įvairaus turinio.  Pačios brangiausios ir vertingiausios yra savų rankų pagamintos knygelės. Tikimės, kad tėvai ir vaikai įvertins, kokios svarbios ir naudingos yra knygos. Vaikų literatūros skyrius džiaugiasi visais jaunųjų kūrėjų darbais ir nuoširdžiai dėkoja juos kūrusiems vaikams.

Parodą organizavo  Telšių lopšelis – darželis „Saulutė“. Dalyvių apdovanojimai kovo 9 d.  l/d „Saulutė“ metodinės dienos metu.

Paroda veiks iki kovo15 d. Kviečiame apsilankyti bibliotekoje ir pasidžiaugti rankų darbo  knygutėmis.

Rūta Savickienė