Kokios užsienio kalbos žinias norėtumėte patobulinti?

Anglų - 50.7%
Ispanų - 5.5%
Italų - 1.4%
Kinų - 1.4%
Lenkų - 0%
Portugalų - 0%
Prancūzų - 4.1%
Rusų - 8.2%
Švedų - 8.2%
Vokiečių - 20.5%

Balsavimo laikotarpis pasibaigęs : 23 Vas 2015 - 07:23

Tarptautinė vaikiškos knygos diena Varniuose

Saulėtą balandžio 3d. rytą Varnių lopšelis – darželis „Raudonkepuraitė“ sulaukė svečių. Minit Tarptautinę vaikiškos knygos dieną, su vaikais pabendrauti ir pažaisti atvyko Varnių miesto bibliotekos darbuotoja Vida Krenciuvienė ir Pasakų Močiutė (Valerija Vasiliauskienė). Viešnios pakvietė visus vaikučius į salę. Jos atsinešė vaikams parodyti naujausias bibliotekos knygutes. Vaikai galėjo ne tik jas pavartyti, bet ir paklausyti iš jų sklindančių įvairių garsų. Pasakų Močiutė papasakojo apie gandrus, pasekė Hanso Kristiano Andersono pasaką „Gūžiai“. Kadangi vaikai atidžiai klausėsi, tai Močiutė juos apdalino saldžiomis dovanėlėmis ir pakvietė visus į ratelį pažaisti žaidimų.

Už glaudų bendradarbiavimą norime padėkoti ir gražių artėjančių švenčių palinkėti Varnių bibliotekos darbuotojoms, kurios kiekvieną susitikimą su vaikais moka paversti švente. Ačiū, kad padedate skiepyti vaikams meilę knygai.

Varnių l/d „Raudonkepuraitė“ auklėtojos Vilma Malakauskienė ir Dalia Macienė