Knygų pristatymo konkursas Telšių Karolinos Praniauskaitės viešojoje bibliotekoje

Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešoji biblioteka organizuoja regioninį Knygų pristatymo konkursą vaikams ir jaunimui. Konkurso tikslas – populiarinti kokybišką bei vertingą lietuvių ir užsienio šalių įvairių žanrų literatūrą vaikams ir jaunimui. Balandžio 26 dieną Telšių Karolinos Praniauskaitės viešojoje bibliotekoje įvyko knygų pristatymo atrankinis konkursas, skirtas 17-ajai Nacionalinei Lietuvos bibliotekų savaitei. Jo metu pasirodė moksleiviai iš trijų amžiaus kategorijų. Konkurse dalyvavo 62 mokiniai iš 9 mokyklų, buvo pristatytos 22 knygos. Vaikai knygas pristatė rimtai pasiruošę: išraiškingai, įdomiai, entuziastingai, linksmai. Pristatymų metu naudotos dekoracijos, muzika, skaidres. Dalyvavusieji gavo Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešosios bibliotekos įsteigtus prizus ir Telšių  Karolinos Praniauskaitės viešosios bibliotekos padėkas.

Knygų pristatymo komisiją sudarė: Telšių Žemaitės dramos teatro režisierė Laima Pocevičienė, Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešosios bibliotekos Regiono bibliotekų veiklos ir vadybos skyriaus vedėja Ekaterina Prakapenė ir Vaikų lit. skyriaus vyr. bibliotekininkė Urtė Vaserienė, Telšių Karolinos Praniauskaitės viešosios bibliotekos direktorė Jolanta Juozapavičienė, direktorės pavaduotoja Vida Urnikienė ir Vaikų lit. skyriaus vedėja Rūta Savickienė.

Gegužės 10 d. Šiauliuose konkurso baigiamajame renginyje Telšiams atstovaus:

Telšių „Germanto“ progimnazijos 2A klasės mokinė Augustė Vaiva Klingerytė. Pristatė knygą  K. Kasparavičius „Braškių diena“.

Telšių Vincento Borisevičiaus gimnazijos 6 kl. mokinys Saulius Valančius. Pristatė knygą G. Gudaitienė ir kt. „Pirmykščio žmogaus kailyje“.

Telšių „Kranto“ progimnazijos 8c kl. mokinių komanda: Ugnė Daraškevičiūtė, Kotryna Petkutė, Ugnė Petkutė, Danielė Bazaraitė, Urtė Veronika Uselytė.  Pristatė knygą  G. Morkūnas „Vasara su Katšuniu“.

Telšių „Džiugo“ gimnazija, 2A kl. gimnazistės Akvilė Balsytė, Erika Berenytė, Greta Vaitkutė, Aistė Bukinaitė. Pristatė knygą  A. Cicėnatė „Niujorko respublika“.

Rūta Savickienė