Koks bibliotekos darbo laikas Jums būtų patogesnis vasaros metu (birželio-rugpjūčio mėnesiais)?

09:00-18:00 - 84.2%
10:00-19:00 - 15.8%

Balsavimo laikotarpis pasibaigęs : 31 Kov 2018 - 23:59

Akcija ,,Intensyvaus skaitymo mėnuo“ baigėsi

Telšių Karolinos Praniauskaitės viešojoje bibliotekoje nuo gegužės 15 iki birželio 15 dienos vyko akcija ,,Intensyvaus skaitymo mėnuo“. Mėnuo prabėgti netruko – akcija baigėsi. Birželio 21 dieną bibliotekos skaitytojų aptarnavimo skyriuje vyko aktyviausių akcijos dalyvių apdovanojimai ,,Kavos draugo‘‘ įsteigtais prizais. Bibliotekos direktorė Jolanta Sutkutė kvapnios kavos pakeliais apdovanojo Magdeleną Viskontienę (perskaitė 20 knygų), Viktoriją Kareivaitę (perskaitė 19 knygų), Aldoną Žukauskienę (perskaitė 17 knygų), Zitą Kazlauskienę (perskaitė 15 knygų) ir Rimantą Karklį (perskaitė 15knygų).

Nuoširdžiai dėkojame prizų steigėjui ,,Kavos draugui“  ir bibliotekos skaitytojams, aktyviai dalyvavusiems skelbtoje akcijoje.

kavos_draugas_mazas

Jovita Servienė