Šiaurės šalių bibliotekų savaitė

Šiemet  Šiaurės šalių bibliotekų savaitė kvietė vaikus, jaunimą ir suaugusius pakeliauti po salas Šiaurės šalyse. Metų tema „Šiaurės salos“ atsispindėjo visuose Šiaurės šalių bibliotekų savaitės skaitymuose. Šių metų tema Šiaurės šalių bibliotekų savaitė pasitelkė literatūrą pažinti Šiaurės salas fizine prasme ir drauge pajusti simbolinę jų galią išreikšti tokius jausmus kaip bendrystė ir atskirtis.  Šiemet Suomija mini 100-ąsias nepriklausomybės metines ir šia proga Šiurės šalių bibliotekų savaitė išskirtinį dėmesį skyrė suomių literatūrai. Todėl ir skaitymams buvo siūloma suomių autorių tekstai.

Rainių filiale auštant žvakių šviesoje su Rainių mokyklos-darželio vaikais skaitėme  tekstą M.Kuno „Lobių saloje „ kur knygos personažai keliauja į Kaulų salą ieškoti paslėpto lobio.