Kokios užsienio kalbos žinias norėtumėte patobulinti?

Anglų - 50.7%
Ispanų - 5.5%
Italų - 1.4%
Kinų - 1.4%
Lenkų - 0%
Portugalų - 0%
Prancūzų - 4.1%
Rusų - 8.2%
Švedų - 8.2%
Vokiečių - 20.5%

Balsavimo laikotarpis pasibaigęs : 23 Vas 2015 - 07:23

Adventinė popietė Pavandenėje

Artėjant šventiniam metui dažnai susimąstome apie praėjusius metus ir norisi, jog švenčių laukimas būtų prasmingesnis ir šiltesnis. Norėdami suprasti advento prasmę ir susitelkti didžių švenčių laukimui, lapkričio 30 d. 11 val. Pavandenės bibliotekoje vyko popietė "Adventinio vainiko pynimas".

Tikroji švenčių esmė: susitelkti buvimui kartu ir laukti stebuklo - Išganytojo gimimo, tokiu gražiu pasakojimu pradėjo tikybos mokytoja Elytė Berneckienė. Pindami vainiką, prisiminėme Advento tradicijas ir papročius. Buvome labai pakylėti klausydamiesi Adventinių giesmių.

Pabaigoje Advento vainiku ir eglute papuošėme biblioteką, taip pažymėdami advento pradžią.

Visi buvo pakviesti dalyvauti tradicinėje akcijoje "Knygų Kalėdos" ir padovanoti savo bibliotekai knygą.

Pagarbiai, vyr. Edita Streckienė