Koks bibliotekos darbo laikas Jums būtų patogesnis vasaros metu (birželio-rugpjūčio mėnesiais)?

09:00-18:00 - 84.2%
10:00-19:00 - 15.8%

Balsavimo laikotarpis pasibaigęs : 31 Kov 2018 - 23:59

Paroda „Atkurtai Lietuvai – 100“

Telšių Karolinos Praniauskaitės viešosios bibliotekos skaitykloje eksponuojama prieškarinių knygų paroda, skirta Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui „Tegul mūsų istorija tęsiasi dar tūkstančius metų...“

Parodą rengė Telšių miesto 2-ojo filialo vyr. bibliotekininkas Gediminas Petrulis bei viešosios bibliotekos darbuotoja Jovita Servienė.

Parodoje eksponuojami vadovėliai, mokymo priemonės, istoriniai romanai ir kiti leidiniai iš Gedimino Petrulio asmeninės kolekcijos bei miesto 2-ojo filialo fondo, susiję su Lietuvos istorija. Parodos akcentas - 1893 metais išleista Simono Daukanto „Lietuvos istorija“. Tai pirmoji Lietuvos istorijos knyga parašyta ir išleista lietuvių kalba.

Paroda veiks iki šių metų gegužės 1 d.

vyr. bibliotekininkas G. Petrulis