Koks bibliotekos darbo laikas Jums būtų patogesnis vasaros metu (birželio-rugpjūčio mėnesiais)?

09:00-18:00 - 84.2%
10:00-19:00 - 15.8%

Balsavimo laikotarpis pasibaigęs : 31 Kov 2018 - 23:59

SKUBAME PASIDALINTI DŽIUGIA NAUJIENA!

Nacionalinę bibliotekų savaitę Telšių rajono savivaldybės Karolinos Praniauskaitės biblioteka pasitinka praturtėjusi 1 127 naujausiomis knygomis.

Knygos gautos iš penkių leidyklų – „Alma littera“, „Baltos lankos“, „Tyto alba“, „Naujasis lankas“, bei Lietuvos rašytojų sąjungos leidyklos. Gautos 234 pavadinimų knygos, iš jų 169 pavadinimų grožinės, 65 - mokslo šakų ir 62 pavadinimų vaikiškos. Be to, biblioteka įsigijo XXVII knygos mėgėjų metraščio VI-ąjį tomą, kuriame publikuojamas svarbus ir vertingas Bibliografinio aptarnavimo skyriaus vedėjos Julitos Švėgždavičienės straipsnis „Žemaičių poetė Karolina Praniauskaitė“.

Dokumentų komplektavimo ir tvarkymo skyriaus vedėja Rima Mineikienė