Parodos ,,Rodos nieko keisto‘‘ pristatymas.

Tokią šiltą ir saulėtą gegužės 10 dieną, Varnių miesto bibliotekoje, Motiejaus Valančiaus gimnazijos dailės mokytojos metodininkės Astos Kačinauskienės iniciatyva, surengtas foto nuotraukų parodos ,,Rodos nieko keisto‘‘ pristatymas. Išraiškingomis ir meniškomis nuotraukomis pasipuošė bibliotekos siena, kurių autoriai 4 kl. gimnazistė Rolanda Jastrumskytė ir 1 kl. gimnazistas Ignas Janulevičius. Rolanda pristatydama savo nuotraukas paminėjo, kad fotografija, jos pomėgis ir jį žada tęsti renkantis profesiją. Ignas fotografuoti pradėjo vaikystėje ir toliau neapleidžia šio pomėgio. Pristatymo metu ne tik pasidžiaugėme Rolandos nuotraukomis, bet ir išgirdome jos su draugėmis Urte Šedvilaite bei Vanesa Petraityte atliekamų dainų.

Bibliotekininkė Zita Macienė