Koks bibliotekos darbo laikas Jums būtų patogesnis vasaros metu (birželio-rugpjūčio mėnesiais)?

09:00-18:00 - 84.2%
10:00-19:00 - 15.8%

Balsavimo laikotarpis pasibaigęs : 31 Kov 2018 - 23:59

100 širdžių Lietuvai

Vaikas visada gali išmokyti suaugusį trijų dalykų: džiaugtis be jokios priežasties, visuomet būti kuo nors užsiėmusiu ir iš visų jėgų reikalauti to, ko trokšti. (Brazilų raštytojas Paulo Coelho)

Birželio 1 dienos popietę aikštelėje šalia Nerimdaičių bibliotekos vyko edukacinis užsiėmimas „100 širdžių Lietuvai“, skirtas Tarptautinei vaikų gynimo dienai paminėti. Šią dieną vaikai paminėjo prasmingai. Kadangi šie metai yra Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo šimtmečio metai, vaikai spalvotomis kreidelėmis piešė 100 širdelių. Širdelės, kurios buvo skirtos gimtajai savo šaliai, „gimė“ įvairiausių spalvų ir formų: raudonos, geltonos, mėlynos, baltos, marginamos juostelėmis, kvadratėliais, besišypsančios ir t.t.  Nuostabus oras, šiltas vaikų bendravimas bei išradingumas šią dieną pavertė įsimintina. Nupiešę ir suskaičiavę širdeles vaikai už kūrybiškumą buvo apdovanoti saldainiais.

Vyr. bibliotekininkė Neringa Račkauskienė