Koks bibliotekos darbo laikas Jums būtų patogesnis vasaros metu (birželio-rugpjūčio mėnesiais)?

09:00-18:00 - 84.2%
10:00-19:00 - 15.8%

Balsavimo laikotarpis pasibaigęs : 31 Kov 2018 - 23:59

Žaidimo "Knygosūkis" pristatytas

Žaidimo

Klaipėdos apskrities viešoji Ievos Simonaitytės biblioteka skatindama jaunimą domėtis literatūra, įgyvendina projektą „Knygosūkio“ karavanas“. Tuo tikslu atvykusios bibliotekos darbuotojos Jurgita ir Eglė į Telšių Karolinos Praniauskaitės viešąją biblioteką pristatė ir pravedė pirmąjį Lietuvoje skaitymą skatinantį literatūrinį stalo žaidimą „Knygosūkis“. Renginyje dalyvavę Telšių „Ateities“ progimnazijos 7-tų klasių moksleiviai turėjo galimybę pasitikrinti savo lietuvių ir užsienio literatūros žinias, o atsakant į klausimus, panaudoti ne tik literatūrines, bet ir matematikos, geografijos, istorijos, užsienio kalbų žinias. Nuo šiol šį stalo žaidimą bus galima žaisti ir mūsų bibliotekoje.
Dėkojame Klaipėdos apskrities viešajai Ievos Simonaitytės bibliotekai už bendradarbiavimą ir padovanotą žaidimą „Knygosūkis“, darbuotojoms vyr. bibliotekininkei Jurgitai Maciūtei ir vyr. bibliotekininkei Eglei Budrytei už įdomiai pristatytą ir pravestą žaidimą.

Vaikų literatūros skyriaus vedėja Rūta Savickienė
Nuotraukos Aurikos Stupelienės