Dalyvaukite atrankiniame Knygų pristatymo konkurse!

Dalyvaukite  atrankiniame Knygų pristatymo konkurse!

Lapkričio 7 d. 13 val. Telšių Karolinos Praniauskaitės viešojoje bibliotekoje vyks „Didžiojo knygų pristatymo konkurso“ atrankinis turas. Konkursas skirtas I–XII klasių moksleiviams. Registruokitės iš anksto telefonu 8(444) 53970, rašykit į el. paštą Šis elektroninio pašto adresas yra apausogtas nuo spambots. Peržiūrėjimui reikia įjungti JavaScript. arba į bibliotekos „Facebook“ paskyrą iki lapkričio 1 d. . Registruodamiesi nurodykite vardą, pavardę (jeigu grupė – visų dalyvių vardus ir pavardes), mokyklą ir klasę ir kurią knygą pristatysi. Atrankinio konkurso nugalėtojai 2018 m. lapkričio 15 d. dalyvaus Knygų pristatymo konkurso finale Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešojoje bibliotekoje.

Patarimai Knygų pristatymo konkurso dalyviams

• Prisimink, kuri knyga Tau paliko tokį didelį įspūdį, kad užvertęs paskutinį puslapį nuoširdžiai nuliūdai ir pagalvojai – ne, tik ne pabaiga! Galbūt tai ta knyga, apie kurią turėtum papasakoti ir kitiems?
  • Užsuk į biblioteką, gerai pasidairyk po lentynas. Atrask tokią knygą, kuri Tave vilioja labiausiai. Kelis vakarus praleisk pasinėręs į naują istoriją, susidraugauk su ja, ir... pristatyk tą knygą konkurse!
  • Baiminiesi dalyvauti vienas? Ne bėda – pasikviesk savo bičiulį ar bičiulę! Beje, galite būti net aštuoniese. Nepamirškite savo komandos pavadinimo.
  • Svarstai, kaip knygą pristatyti? Atsiduok fantazijai. Dainuok, šok, piešk, vaidink, skaityk ar sportuok. Gali daryti viską – svarbu tik tai, kad Tavo pasirodymas atskleistų, kodėl pasirinkai būtent šią knygą.
  • Prisimink, kad komisija vertins ne tik Tavo knygos pristatymo originalumą bei išradingumą, bet atsižvelgs ir į tai, kokią knyga pasirinkai pristatyti. Tai turėtų būti visapusiškai vertinga knyga, tad nesidrovėk pasitarti su savo mokytoja, bibliotekininke, tėvais ar seneliais. Niekuomet negali žinoti – gal jų patarimai Tau labai pravers...
  • Kai jau žinosi, kurią knygą pristatysi (ar darysi tai vienas, ar su savo komanda), būtinai užsiregistruok (jei nežinai, kur tai padaryti, pasiteirauk bibliotekininkų arba mokytojų). Nurodyk savo vardą, pavardę, žmonių skaičių (taip pat jų vardus bei pavardes). Nepamiršk ir savo telefono numerio. Visi šie dalykai labai svarbūs.
  • O toliau – sėkmės! Tegul laimi šauniausi knygų skaitytojai!

Knygų pristatymo konkurso nuostatų elektroninė versija: kpk_nuostatai_2018.pdf