Susitikimas su rašytoja Irena Buivydaitė Ubiškės bibliotekoje

Populiari Lietuvoje rašytoja, vertėja Irena Buivydaitė rugsėjo 7 d. susitiko su skaitytojais Ubiškės bibliotekoje. Pastaruosius trejus metus Irena Buivydaitė pripažįstama populiariausia lietuvių grožinės literatūros rašytoja – jos knygos Lietuvos bibliotekose išduotos dažniausiai. Ubiškėje susirinko moterų būrys, kurios perskaičiusios visas išleistas rašytojos knygas. „Rašau moterims ...“- kalbėjo rašytoja šypsodamasi ir atsakinėdama į lituanistės, poetės Sigitos Naglienės klausimus porino toliau, kad „popieriaus lapams patikėti gyvenimiškas istorijas pradėjo iš nuobodulio – kai su vyru ir pirmagime atsikraustė gyventi į visiškai nepažįstamą Alytų“. Irena Buivydaitė išvertė užsienio šalių rašytojų 32 romanus ir prasitarė, kad jos naujas, tryliktas romanas jau leidykloje.
Nuotraukos Vidos Urnikienės