Žemaičių kūrybos almanacho „ Už kalno kalnas“ pristatymas

Telšių knygų mugė 2018. Spalio 3 d. Telšių viešojoje bibliotekoje naująjį Žemaičių kūrybos almanachą „ Už kalno kalnas“ pristatė Lietuvos rašytojų sąjungos narys, poetas Vytautas Stulpinas. Almanachui įžanginį straipsnį parašė Telšių krašto žemaitė profesorė Viktorija Daujotytė, o Vytautas Stulpinas su Gvidu Lataku nurodyti, kaip leidinio sudarytojai. Almanache spausdinama daugelio autorių kūryba - Algimanto Mikutos, Danieliaus Mušinsko, Nijolės Daujotytės, Violetos Šoblinskaitės- Aleksos, Onos Jautakės, Danieliaus Milašausko, Marijos Kontrimaitės ir kitų. Susitikime su skaitytojais dalyvavę almanacho autoriai Vytautas Stulpinas, Algirdas Dačkevičius, Petras Gintalas paskaitė savo kūrybos eiles. Renginyje dalyvavęs Telšių rajono savivaldybės tarybos narys Kajetonas Šliogeris padėkojo poetui V. Stulpinui ir įteikė Lietuvos šimtmečio medalį.
Nuotraukos Aurikos Stupelienės ir Vidos Urnikienės