Iki susitikimo Telšių knygų mugėje 2019 metais!

Telšių knygų mugė šiais metais buvo gausi leidinių, renginių ir lydima muzikos garsų. Šventinę nuotaiką tiek nuo pat ryto, tiek vakare kėlė modernaus muzikinio lavinimo mokyklos Conmusica auklėtiniai ir jų mokytoja Gertrūda Čerepokaitė.

Savo knygas pristatė 10 leidyklų bei 5 autoriai: Vytautas Račickas, Vytautas Stulpinas, Liuda Petkevičiūtė, Andželika Bubelytė (Angel) ir Vytautas Svaravičius. Telšiečiai leidyklų nenuvylė – noriai pirko ne tik vaikiškas, gausiai iliustruotas, bet ir solidžias knygas suaugusiems. Ypatingo susidomėjimo sulaukė Telšiuose gyvenančio ir kuriančio poeto Vytauto Stulpino kūryba. Leidėjai taip pat buvo dosnūs – išvažiuodami dovanojo apie tris dešimtis naujų knygų. Tikimės, kad mugės dalyviai ilgai prisimins geras emocijas, patirtas knygų šventės metu. Dėkojame už bendradarbiavimą Lietuvos mažų ir vidutinių leidėjų asociacijos pirmininkei Ramutei Žandarienei, už informacinę sklaidą – „Telšių žinių“ ir „Kalvotosios Žemaitijos“ laikraščių redakcijoms, už nuotaikingą muzikinę programą – modernaus muzikinio lavinimo Conmusica mokinukams, jų tėveliams, mokyklos direktorei Kristinai Bagdonienei, mokytojai Gertrūdai, bei visiems knygų mugės dalyviams ir lankytojams!

Dokumentų komplektavimo ir tvarkymo skyriaus vedėja Rima Mineikienė

Nuotraukos Vidos Urnikienės