Akcijos „SENJORŲ DIENOS INTERNETE 2018“ renginiai Telšių rajono BIBLIOTEKOSE.

Kviečiame senjorus užsukti į Telšių Karolinos Praniauskaitės viešąją biblioteką ir į visas rajono kaimo bibliotekas lapkričio 5-9 dienomis, atsivesti draugą, draugę ar kaimyną.

senjoru dienos internete 2

RENGINIŲ PRADŽIA 11 val.:
lapkričio 5 d. – E. sveikata;
lapkričio 6 d. – Laisvalaikio informacija internete;
lapkričio 7 d. – E. pirkiniai ir e. paslaugos;
lapkričio 8 d. – E. saugumas;
lapkričio 9 d. – Bendravimas internetu.

Stebėdami transliacijas tiesiogiai, galėsite užduoti klausimus, padedant bibliotekos darbuotojams išbandyti įvairias e.paslaugas. Tiesiogines transliacijas ir jų įrašus taip pat galėsite stebėti interneto svetainėje www.prisijungusi.lt arba Lietuvos nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos Youtube kanale.

Projektą „Prisijungusi Lietuva“ įgyvendina Informacinės visuomenės plėtros komitetas prie Ūkio ministerijos kartu su partneriais: asociacija „Langas į ateitį“, Lietuvos Respublikos ryšių reguliavimo tarnyba, Lietuvos nacionaline Martyno Mažvydo biblioteka, Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerija ir Lietuvos viešosios bibliotekos.

Projektas finansuojamas Europos regioninės plėtros fondo ir Lietuvos Respublikos valstybės biudžeto lėšomis.