AKCIJOS „SENJORŲ DIENOS INTERNETE 2018“ startas Telšių rajono bibliotekose!

Šiandien, lapkričio 5 d. Telšių Karolinos Praniauskaitės viešosios bibliotekos filialų darbuotojai Varniuose, Gedrimuose, Janapolėje, Kirkliuose, Luokėje, Nevarėnuose, Rainiuose, Tryškiuose, Žarėnuose kvietė senjorus atvykti į bibliotekas ir dalyvauti teminėje akcijoje „Senjorų dienos internete 2018“, kurios tikslas – skatinti vyresnio amžiaus žmones drąsiai jaustis skaitmeninėje erdvėje. Pirmadienis buvo skirtas E. sveikatai.

Bibliotekos KVIEČIA senjorus atvykti į akciją ir rytoj, antradienį, lapkričio 6 dieną, kuri skirta Laisvalaikio informacijai internete. ATEIK ir SUŽINOK DAUGIAU !

Tiesiogines transliacija įrašus galima pažiūrėti interneto svetainėje www.prisijungusi.lt arba Lietuvos nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos Youtube kanale.