Edukacinė popietė „Džinso džiazas“

2018 m. lapkričio 19 – 25 dienomis Lietuvos suaugusiųjų švietimo asociacija kvietė į devynioliktąją suaugusiųjų mokymosi savaitę „Lietuva mokosi: iš praeities į ateitį“. Savaitė buvo skirta atkurtos Lietuvos šimtmečiui paminėti. Kuršų bibliotekoje vyko edukacinis užsiėmimas šeimoms „Džinso džiazas“.  Į renginį atvyko močiutės lydimos vaikų, anūkų arba kaimynių.

Renginį pradėjome rankų darbo atviručių, skirtukų ir darbelių iš džinso paroda. Edukacinį užsiėmimą vedė viešnia iš Viešvėnų mokyklos Birutė Pocienė. Ji papasakojo ir parodė ką galime pasigaminti iš senų džinsų. Visi kibome į darbą. Birutei padedant kiekvienas sukūrėme po dovanėlę. Skirstytis neskubėjo niekas. Dar ilgai diskutavome apie senų džinsų panaudojimo galimybes.

Šio renginio metu gyventojai papildė savo žinių bagažą, turėjo galimybę pabendrauti su artimaisiais, kaimynais ir kupini gerų emocijų lauks gražiausios metų šventės Šventų Kalėdų.

Vyr. bibliotekininkė Jadvyga Jakienė