Antikvarinių skulptūrėlių paroda

Iš A. Šalkausko kolekcijos

Kviečiame apsilankyti parodoje „Iš Alvydo Šalkausko antikvarinių fajanso ir porceliano skulptūrėlių kolekcijos“. Viešosios bibliotekos III aukšte ekspozicija veiks 2018 m. gruodžio-2019 m. sausio mėnesiais.

Telšių Karolinos Praniauskaitės viešosios bibliotekos erdves vėl puošia Telšių kolekcininko Alvydo Šalkausko antikvarinių dirbinių kolekcijos paroda. Šį kartą pristatoma kalėdinio laikotarpio nuotaikai deranti antikvarinių skulptūrėlių bei lėkščių iš fajanso ir porceliano paroda. Dauguma jų - ženklinti, daugiausia Vakarų Europos šalių tam tikros manufaktūros dirbiniai. Dėkojame Alvydui Šalkauskui už geranoriškumą ir pasidalinimą džiaugsmu.

Julita Švėgždavičienė