PASITINKANT NACIONALINĘ BIBLIOTEKŲ SAVAITĘ

Jau tradiciškai Telšių rajono savivaldybės Karolinos Praniauskaitės viešoji biblioteka Nacionalinę bibliotekų savaitę pasitinka šventiniais renginiais ir naujų knygų gausa. Gavome, sutvarkėme ir į bibliotekos fondus jau perdavėme 1 235 knygas. Tai – 356 pavadinimų knygos, iš jų 205 pavadinimų – grožinės, 151 – mokslo šakų ir 70 pavadinimų vaikiškos knygos.
Skaitytojai galės pasirinkti naujausių knygų iš įvairių leidyklų – „Alma littera, „Jotema“, „Briedis“, „Baltos lankos“, „Tyto alba“, „Svajonių knygos“, Lietuvos rašytojų sąjungos leidyklos ir kitų.
Nacionalinės bibliotekų savaitės proga maloniai kviečiame visus apsilankyti bibliotekoje – pasiimti knygų, bei sudalyvauti šventiniuose bibliotekos renginiuose.