,,Atsivėrė anksčiau neregėta erdvė Ir kyla kalvų kalvomis’’(V. Stulpinas) - belaukiant Velykų,

paroda Miesto bibliotekoje nuo knygų iki Velykų šventės papročių, maldų, atsiminimų, spaudinių, margučių, verbų, grįžimo į vaikystę, eilėraščius, poetinius susimąstymus, šeimos baltas staltieses, kepinius ir bendravimą bendravimą, kol skleidžiasi saulė, kol noksta žaluma, kol žydi ir kvepia, kol visi būryje jau sulaukę pavasario. Kviečiame užsukti į biblioteką ir pažiūrėti autentiškų Velykų šventės liudijimų.

Miesto bibliotekos informacija, 2019 metų balandis