LIETUVA SKAITO. Skaitymo akcija „VALANDA SU KNYGA" Telšiuose

LIETUVA SKAITO. Skaitymo akcija „VALANDA SU KNYGA

Penkiamečiai, moksleiviai, gimnazistai, pedagogai, socialinių paslaugų centro darbuotojai, senjorai, režisieriai, verslininkai, ūkininkai iš Telšių miesto ir rajono gegužės 7 d. garsiniais skaitymais prisidėjo prie Lietuvos leidėjų asociacijos skelbiamos akcijos „LIETUVA SKAITO". Visiems susirinkusiems į tradicinę skaitymo akciją Karolinos Praniauskaitės viešosios bibliotekos direktorė Jolanta Sutkutė palinkėjo šiais 2019 metais, Žemaitijos metais „gera pasisiediejimą ir pasiroukavimą“ žemaitiškai. Ketvirti metai, kai Telšių Karolinos Praniauskaitės viešoji biblioteka, drauge su Telšių švietimo centru, Telšių rajono mokyklų bibliotekininkais, lietuvių kalbos ir literatūros mokytojais, organizuoja skaitymo akciją „VALANDA SU KNYGA". Dėkojame šių metų akcijos dalyviams – Telšių „Džiugo" gimnazijos, „Atžalyno" progimnazijos, Telšių l.-d. „Berželis" ir „Eglutė", Telšių TAU, Telšių socialinių paslaugų centro, Telšių Žemaitės dramos teatro, Vokiečių kalbos ir kultūros draugų klubo, gėlių salono „Skinta" ir Telšių rajono Nevarėnų seniūnijos atstovams, skaičiusiems žemaičių autorių ir J-T. Vaižganto kūrinių ištraukas. Nuoširdus AČIŪ taip pat G. Vavilovaitei už žemaitišką dainą ir Telšių muzikos mokyklos akordeonisčių duetui.

Renginį vedė N. Vaičekauskė, Telšių švietimo centro metodininkė. Nuotraukos – Telšių Karolinos Praniauskaitės viešosios bibliotekos direktoriaus pavaduotojos V. Urnikienės.