Bibliotekos mokymo centre - vokiečių kalbos komunikacinių kompetencijų ugdymas

2019 m. spalio mėnesį Telšių Karolinos Praniauskaitės viešosios bibliotekos mokymo centre 15 mokymų dalyvių tobulino vokiečių kalbą. Bibliotekoje įgyvendinama Neformaliojo suaugusiųjų švietimo ir tęstinio mokymosi programa „Vokiečių kalbos komunikacinių kompetencijų ugdymas“, kurios tikslas formuoti Telšių rajono suaugusiųjų gebėjimą bendrauti vokiečių kalba, lavinti jų pažinimo, komunikavimo ir kitas bendrąsias kompetencijas. Programa skirta gyventojams, įvairių bendruomenių nariams norintiems tobulinti bendravimo vokiečių kalba įgūdžius ir ugdyti gyventojų gebėjimus naudotis naujomis technologijomis t.y. naudotis užsienio kalbų mokymosi kompiuterine programa Euro Talk Language Learning bibliotekoje. Programos rengėjas - Vida Urnikienė, partneris - Vokiečių kalbos ir kultūros draugų klubas (vadovė Nijolė Vaičekauske), užsiėmimus pravedė lektorė Vilija Juknienė. Programą finansavo Telšių rajono savivaldybė.

Direktoriaus pavaduotoja Vida Urnikienė