Vaikai šventė Pepės Ilgakojinės gimtadienį

2019 m. lapkričio 11–17 d. Buožėnų bibliotekoje tradiciškai vyko Šiaurės šalių literatūrinė savaitė. Pagrindinė šios savaitės idėja – tamsiausiu metų laiku susiburti prie žvakių šviesos, garsiai skaityti bei klausytis istorijų iš Šiaurės šalių autorių knygų. Kadangi šių metų tema „Šiaurės šalių šventės“, tad mažieji skaitytojai buvo pakviesti švęsti Pepės Ilgakojinės gimtadienį.

Renginio metu vaikai susipažino su Šiaurės šalimis, parodė jas žemėlapyje. Bibliotekos darbuotoja garsiai skaitė Astridos Lindgren knygos „Pepė Ilgakojinė“ ištrauką „Pepė švenčia gimtadienį. Po skaitinių vaikai atsakinėjo į klausimus, žaidė žaidimą „Dovanų ratas“, kūrė dovaną Pepei – įvairiaspalves kojines, vaišinosi gimtadienio skanumynais.

Buožėnų filialo bibliotekininkė Asta Zaveckytė