Iniciatyva „DUOday“

Tarptautinės „DUOday“ iniciatyvos dalyvė Laura birželio 2-ąją dieną praleido Telšių Karolinos Praniauskaitės viešojoje bibliotekoje. Dalyvė susipažino su organizacijos veikla, bibliotekininkų darbu. Kiekviename skyriuje ji atliko po užduotį: antspaudavo knygas, klijavo kodų lipdukus, atliko knygų paiešką, kūrė skaidres, susipažino su duomenų bazėmis. Pasak Lauros, bibliotekininko darbas labai įdomus, ir nustebo, kad darbuotojai atlieka tiek daug skirtingų veiklų – nuo knygų išdavimo iki renginių ir edukacijų organizavimo. Jai tai buvo itin smagu stebėti ir įgavo puikios patirties.
Visiems bibliotekos darbuotojams buvo malonu susipažinti su šios puikios iniciatyvos dalyve Laura, ir tikisi susitikti kituose projektuose.