BAIGĖSI EDUKACINIAI UŽSIĖMIMAI, NAUDOJANT „JONELY“ PRIEMONES

Vaikų ir jaunimo aptarnavimo skyriuje baigėsi edukaciniai užsiėmimai „Spalvotos kopos“, naudojant „JonEly“ priemones. Keturių kūrybinių susitikimų temos buvo vasariškos ir įdomios: „Gamta ir aš“, „Mano svajonių paukštis“, „Gėlių pieva“. Papuošdami įvairiaspalviais žiedais ir lapeliais, vaikai, pasitelkę savo vaizduotę, kūrė paveikslėlius. O jie nuostabūs!
„JonEly“ priemonės – tai netradiciniai edukaciniai žaislai (smėlio ir šviesos spalvų staliukai, šviečiantys molbertai, kūrybiniai rėmeliai), ant kurių užbėrus smėlio, įvairių kruopų, miltų ir pan., galima piešti tiesiog rankų pirštais, įvairiais teptukais ir mentelėmis, taip pat guašu, akvarele ar nuplaunamais žymekliais. Tai ypatinga, išskirtinė veikla, kurios metu vaikai išreiškia save, atsipalaiduoja ir pasineria į spalvų terapiją.
Telšių rajono savivaldybės Karolinos Praniauskaitės viešosios bibliotekos projektą „Biblioteka: išlaisvink kūrybiškumą ir tapk kūrėju“ finansuoja Lietuvos kultūros taryba ir Telšių rajono savivaldybė.