PASKUTINĖS VASAROS DIENOS UŽSIĖMIMAI

Įdomi paskutinė vasaros diena! Vyko visuotinis Telšių Karolinos Praniauskaitės viešosios bibliotekos darbuotojų susirinkimas. Vadovė Vida Urnikienė apžvelgė vykdomų projektų veiklą, renginius filialuose, informavo apie asmens duomenų tvarkymą LIBIS sistemoje ir jų pateikimą  Nacionalinei bibliotekai.
Su bibliotekos darbuotojais apie psichologinės gerovės stiprinimą kalbėjosi, įvairias situacijas kolektyve aptarė ir naudingų patarimų, kaip stiprinti bendradarbių santykius, išsakė Telšių rajono savivaldybės Visuomenės sveikatos biuro psichologė Airida Lepeškaitė.
Po paskaitos darbuotojai lankėsi Telšių ješivoje (liet. – išminties buveinė). Buvusi viena garsiausių pasaulyje žydų dvasininkų mokykla po restauravimo tapo išskirtine erdve, pritaikyta įvairiai kultūrinei, edukacinei, visuomeninei veiklai ir perduota naudotis Žemaičių muziejui „Alka“. Dėkojame muziejaus direktoriaus pavaduotojai muziejinei veiklai Ingridai Vaitiekienei, įdomiai papasakojusiai šios mokyklos gyvavimo istoriją.