EDUKACIJA: KALĖDINIO ATVIRUKO KŪRIMAS „PASVEIKINKIM VIENI KITUS“

Paruoškime savo širdis artėjančioms šventėms, nuspalvinkime kasdienybę naujais potyriais ir nors trumpai pabūkime kūrėjai, prisidedantys prie laukimo stebuklo! Maloniai kviečiame į jaukų edukacinį užsiėmimą „Pasveikinkim vieni kitus“.
Jums neprireiks piešimo įgūdžių – atvirlaiškį kursite nesudėtinga ir smagia monotipijos technika. Tinkamai apipavidalinta miniatiūra taps šiltu, nuoširdžiu šventiniu akcentu, kurį norėsis padovanoti artimam žmogui, išsiųsti paštu kaip TIKRĄ sveikinimą ar pasilikti atminimui.
Edukacinio užsiėmimo metu jūsų laukia:
pažintis su monotipijos technika, jos galimybėmis; priemonės, reikalingos kūrybinei veiklai, bei atvirukų paruoštukai; profesionali pagalba; kalėdinis pačių sukurtas atvirukas bei keletas monotipijos miniatiūrų, kurias apipavidalinti galėsite namuose.
BŪTINA registracija tel. 8 615 28428. Dalyvių skaičius ribotas.
Trukmė – iki 1,5 val.