Į Pradžią » ... » 2012 » 2012 03 31 Seminaras Vilniuje bibliotekininkams mokytojams

2012 03 31 Seminaras Vilniuje bibliotekininkams mokytojams

Bibliotekininkas – andragogas praktikas

Pagal projektą ,,Bibliotekos pažangai" šių metų kovo 28, 29, 30 dienomis bibliotekininkai mokytojai, kurie pageidavo kelti savo kvalifikaciją andragogikos srityje buvome pakviesti į seminarą „Bibliotekininkas – andragogas praktikas“. Šiame seminare dalyvavo direktorės pavaduotoja Vida Urnikienė bei vaikų literatūros skyriaus vedėja Rūta Savickienė. Ruošiantis seminarui buvo atlikti paruošiamieji darbai: užpildytos poreikių anketos, aprašytos probleminės situacijos, su kuriomis susiduriama mokymų metu. Seminaro metu apžvelgti suaugusiųjų mokymosi pagrindai bibliotekų darbuotojams, praktiškai aptarti probleminių situacijų sprendimai komunikuojant su probleminiais dalyviais, išanalizuoti mokymosi metodai: minčių žemėlapis, kritinis mąstymas. Seminarą vedė Lietuvos suaugusiųjų švietimo asociacijos atstovai Arūnas Bėkšta ir Vilija Lukošūnienė.