Į Pradžią » ... » 2012 » 2012 04 24 Nacionalinė bibliotekų savaitė Telšių miesto bibliotekoje Nr.1

2012 04 24 Nacionalinė bibliotekų savaitė Telšių miesto bibliotekoje Nr.1

Kelionė po Informacijos šalį

Bibliotekų savaitė prasidėjo vykdoma akcija „Padovanok knygą bibliotekai“. Į kvietimą pirmoji atsiliepė ponia Leonija Giedrinė, kuri bibliotekai padovanojo keletą vertingų knygų. Balandžio 24 d. bibliotekoje vyko viktorina vaikams „Kelionė po Informacijos šalį“ . Jos metu vaikai įrodė, kad moka ne tik žaisti kompiuterinius žaidimus, bet ir geba surasti reikalingą informaciją. Vaikai buvo aktyvūs, žaidė azartiškai ir nenukabino nosies, jeigu ir neatspėjo teisingo atsakymo. Visi dalyviai gavo prizų. „Užeik į svečius ir tapk mūsų draugu“, taip balandžio 25 d. į biblioteką buvo kviečiami lopšelio - darželio „Saulutė“ auklėtiniai ir jų tėveliai. Mažieji noriai klausėsi pasakojimo apie knygas, jų reikšmę mūsų gyvenime. Jiems buvo priminta, kad knygeles reikia saugoti, o taip pat knygelėse negalima piešti, ar kitaip jas gadinti. Bibliotekininkės pakvietė visus vaikučius kartu su tėveliais tapti mūsų bibliotekos skaitytojais. Ekskursijos pabaigoje bibliotekos svečiai buvo pavaišinti gardžiais saldainiais.

vyr. bibliotekininkė Rima Kleibienė