Į Pradžią » ... » 2012 » Vakaro poezija. Mėnesienos kuždesiai II

Vakaro poezija. Mėnesienos kuždesiai II

Mėnesienos kuždesiai

Ištikimiausi poezijos gerbėjai Masčio ežero pakrantėje klausėsi vakaro poezijos ,,Mėnesienos kuždesiuose" visų pripažinto poeto, Lietuvos Nacionalinės kultūros ir meno premijos laureato Donaldo Kajoko poezijos, kurioje kiekvienas pajuto mūsų kalbos paprastumą, grynumą, švarumą ir grožį.

Dainuojamąją poeziją atliko Ugnė Uraganais (Kleinauskaitė). Ugnė Škotijos universiteto studentė, Respublikinio dainuojamosios poezijos konkurso laureatė, jos kūryba pripažinta kituose renginiuose. Kartu su Ugne grojo mums jau pažįstamas pučiamųjų instrumentų virtuozas Saulius Petreikis, padedantis sukurti jaukią bei apmąstymų kupiną aplinką. Ugnės aksominis balsas ir nuoširdus noras dalintis savo kūryba nepaliko abejingų, o jos gilinimasis į poezijos gelmes ir subtilybes žiūrovą skatino įsiklausyti į šalia esantį artimą ir jo širdį.

Poezijos ir muzikos mylėtojai pageidavo tęsti šių vakarų ciklą.

Direktorė Virginija Černiauskienė