Į Pradžią » ... » 2012 » Geros naujienos iš Tryškių

Geros naujienos iš Tryškių

Knygos

Metų knygos rinkimai vyksta kasmet nuo 2005 m. ir jau tapo svarbiu tradiciniu Lietuvos kultūros įvykiu. Akcijos tikslas - skatinti Lietuvos gyventojus domėtis šiuolaikine lietuvių literatūra, kelti mūsų visuomenėje skaitymo prestižą. Akcijos idėja - pristatyti geriausius praeitais metais išleistus lietuvių literatūros kūrinius trijose - vaikų, paauglių ir suaugusiųjų - knygų kategorijose. Skaitytojai kiekvienoje kategorijoje rinks Metų knygą. Daugiausia skaitytojų balsų surinkę knygų autoriai tradiciškai bus apdovanoti Vilniaus knygų mugėje 2013 metų vasario mėnesį.

Džiugu, kad šiemet ir Tryškių bibliotekos skaitytojai galės aktyviai dalyvauti Metų knygos rinkimuose. UAB „Sidoja" ir UAB „Centro autoservisas" padovanojo bibliotekai Metų knygos rinkimuose dalyvaujančias knygas. Nuoširdi padėka bibliotekos pagalbininkams už jautrią bičiulystę ir geranorišką, supratingą pagalbą, įrodančią, kad biblioteką visada supa ištikimi bičiuliai.