Į Pradžią » ... » 2012 » Kalėdiniai asambliažai

Kalėdiniai asambliažai

Meniškai papuošti vaikų literatūros skyriaus langai, kurios kasmet dabina Telšių dailės mokyklos moksleiviai – tai džiaugsmas ne tik darbuotojams, bet ir laukiamiems bibliotekos skaitytojams bei lankytojams.

Itin stilingai atrodo asambliažo darbai sukurti dailės mokyklos  moksleivių (mokytoja Vaida Šepikaitė). Rėmelių parduotuvės savininkas padovanojo kartono ir rėmelių likučių. Per tapybos užsiėmimus vaikai nutapė kalėdinius vaizdelius, pritaikant rėmelio formai, ko pasekoje turime gražią kalėdinę parodą, kuri puošia vaikų bibliotekos langus ir džiugina ne tik bibliotekos lankytojus, bet ir praeivius. Dėkojame Telšių dailės mokyklos moksleiviams ir jų mokytojams už kalėdinį bibliotekos papuošimą ir linkime gražių šv. Kalėdų.