Į Pradžią » ... » 2010 » 2010 06 09 Telšių rajono bibliotekininkės dalyvavo mobiliojoje konferencijoje

2010 06 09 Telšių rajono bibliotekininkės dalyvavo mobiliojoje konferencijoje

2010 m. birželio 8- 9 d. Telšių Karolinos Praniauskaitės viešosios bibliotekos ir jos filialų bibliotekininkės aktyviai dalyvavo Telšių Europos informacijos centro- Europe Driect organizuotoje mobiliojoje konferencijoje ,,Apie struktūrinius fondus – nenuobodžiai“ (ES struktūrinės paramos teikiamos galimybės ir nauda Šiaulių ir Telšių apskrityse). Konferencijos dalyvės turėjo galimybę išsamiau susipažinti apie ES Struktūrinių fondų panaudojimą Telšių ir Šiaulių regionuose, pasižvalgyti po Šiaulių - Telšių apylinkes. Jos lankėsi Kurtuvėnų regioniniame parke; Varnių regioninio parke; UAB „Telšių vandenys“; Šiaulių Aukštabalio multifunkciniame komplekse „Šiaulių arena“ ir kt.

Detaliau su mobiliosios konferencijos programa galite susipažinti čia:

Programa Šiauliuose,
Programa Telšiuose.