Į Pradžią » ... » 2010 » 2010 09 09 Kai sunkmetis siaurina ir trumpina visų kišenes

2010 09 09 Kai sunkmetis siaurina ir trumpina visų kišenes

Kai sunkmetis siaurina ir trumpina visų kišenes, bibliotekos taip pat veržiasi diržus ir gauna nedaug naujų knygų. Bet tada atsiranda gerų žmonių, kurie neprašomi dovanoja knygas ir taip džiugina bibliotekos skaitytojus. Taip atsitiko ir šią vasarą kai K. Praniauskaitės VB Kaunatavos filialą pasiekė Vilniaus universiteto dėstytojos, germanistės, gidės ir publicistės Irenos Tumavičiūtės dovanotos knygos. Su meile sukomplektuotos ir sukauptos knygos jau ne pirmą kartą pasiekia Kaunatavos ir Telšių bibliotekas, tad esam be galo dėkingi savo kraštietei, kuri nepatingi ir randa būdų jas pristatyti iš Lietuvos sostinės- Vilniaus.
Kaunatavos bibliotekos moteris meilės romanais jau keleri metai lepina ir Virginija Kaušytė iš Klaipėdos, o vaikučius jos dukra Gabrielė. Taip pat esame dėkingi už paramą J. Bladžinauskienei, R. Burniauskienei, A. Rimkutei, V. Kiršienei, J. Bukeliui ir kt. Gal būt šitas laikmetis mus moko, kad didžiausias turtas yra gerumas, kurio neliečia jokios krizes.