Į Pradžią » ... » 2010 » 2010 12 20 Belaukiant kalėdų

2010 12 20 Belaukiant kalėdų

Šventinis vaikų literatūros skyriaus papuošimas „Šerkšnas languose

Sakoma, kad Kalėdos ateina tyliai. Išties tegul ateina tyliai, bet laukimas tebūna džiugus tiek širdžiai, tiek akiai..

Artėjant šventėms, kyla noras pabėgti nuo kasdienybės ir būna smagu, kai atrandi grožį ne tik lauke, bet ir viduje, kur esi laukiamas...

Meniškai papuoštas vaikų literatūros skyriaus langas, kuri kasmet dabina Telšių dailės mokyklos moksleiviai – tai džiaugsmas ne tik darbuotojams, bet ir laukiamiems bibliotekos skaitytojams bei lankytojams.

Itin stilingai atrodo popieriaus plastiko darbai sukurti dailės mokyklos 2 klasės moksleivių (mokytojas Valdas Eitutis). Vaikai karpė snaiges ir pynė iš popieriaus juostų šerkšną.
Vaikų literatūros skyriui svarbūs bibliotekos skaitytojai, tikimės kad, kalėdinis bibliotekos papuošimas atskleistų išskirtinį dėmesį kiekvienam ateinančiam ir net praeinančiam.
Dėkojame Telšių dailės mokyklos moksleiviams ir jų mokytojams už kalėdinį bibliotekos papuošimą ir linkime gražių šv. Kalėdų.

Rūta Savickienė