Į Pradžią » ... » 2010 » 2010 žiema. Suaugusiųjų mokymo pagrindai bibliotekininkams

2010 žiema. Suaugusiųjų mokymo pagrindai bibliotekininkams

Telšių rajono bibliotekininkai - mokymo kursuose „Suaugusiųjų mokymo pagrindai bibliotekininkams“

2010 metų pabaigoje Telšių rajono bibliotekininkai iš Gadūnavo, Nevarėnų, Ubiškės, Kaunatavo, Kirklių, Upynos, Tryškių, Rainių, Varnių miesto bei iš Telšių miesto Nr.1 filialų aktyviai dalyvavo kurso „Suaugusiųjų mokymo pagrindai bibliotekininkams“ mokymuose. Mokymų metų daug dėmesio buvo skirta praktinėms užduotims susijusi su saugaus interneto tematika.

Projekto ,,Bibliotekos pažangai“ komanda parengė daug metodinės medžiagos, kuri buvo išdalinta mokymų dalyviams. Metodinę medžiagą sudarė paketai 3 tikslinėms grupėms: moksleiviams, tėvams ir pradedantiesiems vartotojams. Kiekviename pakete buvo mokomasis leidinys, prezentacija, renginio planas bei video reportažai. Rajono bibliotekininkai įsisavinę žinias mokys gyventojus. Nuo 2011 m. sausio iki rugsėjo mėnesio įgyvendinant projektą ,,Bibliotekos pažangai“ vyks intensyvi visuomenės informavimo ir reklaminė kampanija, kurios metu kviesime gyventojus į bibliotekas sužinoti, kaip saugiai elgtis internete. Tai bus daroma vykdant įvairias akcijas.

Direktorės pavaduotoja Vida Urnikienė